VIDEO. 800euroste autode eksperiment: millised autod me tegelikult saime? 4

Meie neli 800eurost autot sõidavad küll täitsa kenasti, kuid A-ülevaatuse ning Automaakler.ee spetsialistid leidsid neist kolmel päris suuri puudusi.

Volvol ja Hondal olid tehnoülevaatus küll üsna hiljuti tehtud, seega olid me ootused kõrged! Paraku selgus, et Volvo on vaid kaks kuud hiljem sellises seisus, et ülevaatust ei õnnestuks läbida isegi siis, kui üks silm või lausa mõlemad kinni pigistada. Hondalgi avastati paar puudust, aga see oli siiski tehnoülevaatuse läbimiseks piisavalt heas seisus.

Ootuspäraselt osutus kõige korralikumaks autoks meie punane, väike ja veider Daewoo: selle kohta tehti vaid paar väikest märkust. Matizi põhja all avanes üleüldse hämmastavalt hea pilt, auto läikis kui uus ning paljud detailid, kaasa arvatud summuti, olid autole alles hiljuti külge pandud.

Loe lähemalt 7. veebruari Autolehest ja vaata videost.

07.02.2018 09:00
Video

Kommentaarid

. 1 nädal 6 päeva tagasi
Ja milles on nüüd point? Kas enne ostmist ei olnud võimalik ülevaatuselt läbi käia või osteti teadlikult sellised sarad või tahetakse tõestada, et tavaline autokauge ostja, kes enne ostu mingit ülevaatust ei tee, saabki sellise risu või ongi Autolehe ajakirjanikud nii võhikud, et bemmil pahtlikihti ei näinud ja selleks tuli "spetsialist" kutsuda?
Nujah 1 nädal 4 päeva tagasi
Tundub, et oled võhik jah. Kus bemm on?
Jaz 1 nädal 4 päeva tagasi
Pigem on point selles et ühel kolmest pruugituna soetatud autost on üks (33,3%) võltsitud ülevaatusega.
Jaz'ule 1 nädal 4 päeva tagasi
Üks neljast ikka ,ehk 25%,antud juhul!

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.