Unistuste hobiauto poole hinnaga

Unistad Audi Quattrost, BMW M3-st (E30), Lancia Delta Integralest või Porsche 911-st, aga avastasid, et need automaailma legendid maksavad nüüd juba 30 000, 40 000 või lausa 50 000 eurot?!

Unistuste hobiauto poole hinnaga

Pole midagi, Autolehel on lahendus tohutu kiire hinnatõusu leevendamiseks.

Paljude kiidetud ja tahetud kollektsionääriautode hinnad on viimastel aastatel plahvatuslikult tõusnud. Reaalsus ongi selline, et BMW M3 (E30) maksab juba üle 50 000 euro, Lancia Delta Intagrale sõltuvalt versioonist alates 25 000 eurost ning õhkjahutusega Porsche 911 samuti üle 50 000. Kui rääkida väga heas seisukorras autodest, siis on nende hind viimase kümne aastaga kasvanud suure hooga: kaks või kolm korda, mõnel mudelil suisa viis-kuus korda. Eriti kiire oli teatud mudelite hinnakasv käesoleva kümnendi esimesel poolel.

Need, kes sattusid õigel ajal „jaole”, naudivad nüüd investeeringult turu üht parimat tootlust; need, kes hiljaks jäid, jäid ilma. Või kas jäid? Autoleht arvab teadvat lahendust, mis aitab unistuste hobiauto ostul pool rahast kokku hoida. Jah, sedasi ei saa te ühe või teise margi kõige säravamat käilakuju, aga omadusilt vähemalt sama hea ja võib-olla paremagi auto! Ning mõnel puhul õnnestub meie soovitustest lähtudes kokku hoida mitte pelgalt pool raha, vaid enamgi!

Loe lähemalt 7. märtsi Autolehest.

07.03.2018 16:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.