Kõik jääteed on suletud 1

11. märtsist 2018 on kõik jääteed suletud ning uuesti avamine sõltub ilma- ja jääoludest.

Kõik jääteed on suletud

„Seoses rohke sulaveega, liiklejate poolt tekitatud ülekoormuse ja kehvenevate jääoludega oleme sunnitud kõik jääteed sulgema,“ nentis Maanteeameti lääne regiooni hooldevaldkonna juht Hannes Vaidla. „Kui ilmastiku- ja jääolud muutuvad, siis võib tekkida veel võimalus jääteede avamiseks. Anname sellest kindlasti ka teada. Ootame prognoositud külmad ära ning seejärel teeme edasised otsused.“

Sel aastal olid avatud Laaksaare–Piirissaare, Haapsalu–Noarootsi, Rohuküla–Sviby ja Triigi–Tärkma jäätee.

Maanteeamet tuletab kõigile meelde, et avamata jääteedele ei tohi minna sõitma, kuna nii seatakse ohtu nii enda kui kaasreisijate elu.

12.03.2018 09:00
Liiklus

Kommentaarid

. 6 päeva 10 tundi tagasi
Vana uudis: Tänase, 2. märtsi 2018 seisuga on Maanteeamet avanud kolm jääteed – Laaksaare–Piirissaare, Rohuküla–Sviby ja Haapsalu–Noarootsi

Ehk siis pandi jälle hunnik raha magama ning napilt 10 päeva sai sõita. Ja nii praktiliselt kõigil neil aastail, mil õnnestub jääteid teha. Minu hinnagul suht mõttetu rahakulutamine.

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.